Konkurs recytatorski 2018

Nasi uczniowie  reprezentowali SP w Przysiersku na konkursie recytatorskim w SP w Różannie. Zobaczmy krótką fotorelację.

30 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Różannie odbył się konkurs recytatorski poświęcony wierszom księdza Jana Twardowskiego. Tego dnia również wręczono nagrody za prace plastyczny. Goście, uczniowie i nauczyciele uczestniczyli także w obchodach Dniu Patrona. Cała uroczystość zaczęła się powitaniem przez panią dyrektor Halinę Garczewską wszystkich przybyłych na konkurs i ich opiekunów.

Uczestnicy konkursu byli podzieleni na grupy wiekowe i wchodzili w tych grupach do sali, aby zaprezentować przygotowane wiersze. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów. Byli to: w kategorii klas I-III Aleksandra Szpakowska, która zajęła drugie miejsce oraz wyróżniony Kacper Sarnowski oraz Lena Pawlikowska. Z klasy IV-VI wiersze przedstawili: Zuzanna Flisek, która zdobyła drugie miejsce oraz Natalia Woźniak i Jakub Sarnowski. Kolejną grupę wiekową VII kl.- gimnazjum reprezentowały Zofia Pozorska, która zajęła pierwsze miejsce i wyróżniona Patrycja Karger. W konkursie plastycznym nagrody otrzymali: Alicja Zielińska, Kinga Nowacka i Łukasz Wójcik. Gratulujemy! Zobaczmy relację zdjęciową.

Informacje

Rejestr zmian